O Nas

colway-blue-diamond.png

 

Centrum Kolagenu Naturalnego

Nasza firma jest oficjalnym, certyfikowanym dystrybutorem produktów marki Colway.
Posiadamy sklep stacjonarny we Wrocławiu przy ulicy Powstańców Śląskich 7a - w budynku Globis, oraz prowadzimy sprzedaż internetową, wszystkich produktów marki Colway, które obecnie znajdują się w ofercie producenta.
COLWAY to marka polska – uznana w kraju i na świecie, z diamentowym szlifem doświadczeń, które zbieramy już od ponad dekady, dostarczając na rynek produkty innowacyjne w skali świata. To najwyższej jakości kosmetyki na bazie kolagenu o aktywności transdermalnej i unikatowe suplementy diety – maestria przemyślnego zespolenia bogactwa dostarczanego przez Naturę z możliwościami ultranowoczesnej technologii.
 
WIZJA i PASJA towarzyszą nam od początku istnienia marki COLWAY. Dzięki nim jesteśmy pionierami wdrażającymi niespotykane dotychczas produkty i rozwiązania, a nasi współpracownicy otrzymują narzędzia zapewniające im duże możliwości zarobkowe.COLWAY to marka polska – uznana w kraju i na świecie, z diamentowym szlifem doświadczeń, które zbieramy już od ponad dekady, dostarczając na rynek produkty innowacyjne w skali świata. To najwyższej jakości kosmetyki na bazie kolagenu o aktywności transdermalnej i unikatowe suplementy diety – maestria przemyślnego zespolenia bogactwa dostarczanego przez Naturę z możliwościami ultranowoczesnej technologii.