Dostawa i Zwroty

Polityka zwrotów

 

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 14 dni od daty dostawy w celu uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy. Zapłacimy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy produkt itp.). Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki nadawcy zwrotnemu, jednak w wielu przypadkach zwrot otrzymasz szybciej.

Ten okres obejmuje czas tranzytu, w którym otrzymujemy zwrot od nadawcy (5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny na przetworzenie Twojego zwrotu po jego otrzymaniu (3 do 5 dni roboczych) oraz czas, jaki potrzebuje Twój bank, by przetworzyć naszą prośbę o zwrot środków (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, skontaktuj się z nami, podając numer zamówienia i szczegóły dotyczące produktu, który chcesz zwrócić. Odpowiemy szybko z instrukcjami, jak zwrócić produkty z zamówienia.

Wysyłka 

Możemy wysłać do praktycznie dowolnego adresu na świecie.

Pamiętaj, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do miejsc międzynarodowych. Po złożeniu zamówienia oszacujemy dla Ciebie terminy wysyłki i dostawy na podstawie dostępności Twoich produktów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy usług przewozowych, daty wysyłki mogą pojawić się na stronie ofert wysyłki. Należy również pamiętać, że stawki wysyłki wielu sprzedawanych przez nas produktów są oparte na wadze. Ciężar każdego takiego przedmiotu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić zasady firm transportowych, których używamy, wszystkie wagi zostaną zaokrąglone w górę do następnego pełnego funta.