Program Vitalni do 100

Program Vitalni do 100

10th Mar 2020

Program Vitalni do 100

Program Vitalni do 100

Zapraszamy Cię do autorskiego programu profilaktyki zdrowotnej, opartego o właściwie dobraną suplementację oraz specjalnie przygotowaną dietę, w której wyeliminowaliśmy żywność wysoko przetworzoną. Celem Programu jest zmniejszenie ryzyka zachorowania na choroby nowotworowe i układu krążenia, a także poprawienie ogólnej kondycji Twojego organizmu na wielu poziomach. 

Statystyki nie kłamią!

Statystyki medyczne są niestety bardzo niekorzystne. W Polsce każdego roku umiera ok. 400 000 osób, z czego blisko ¾ z nich na choroby układu krążenia i nowotwory. Niestety wskaźnik zgonów w w/w przyczyn rośnie.

Porównanie przyczyn umieralności Polaków wg GUS w latach 1960 i 2015.

Obecnie szacuje się, że w Polsce na raka zachoruje jedna na trzy osoby i tylko co czwarty z tych przypadków będzie miał podłoże genetyczne. Oznacza to, że przyczyną nowotworów w pozostałych przypadkach będą niezdrowy styl życia, a przede wszystkim nieodpowiednia dieta.

Program Vitalni do 100

Co możesz zrobić dzisiaj, aby nie zostać w przyszłości?

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse uniknięcia ryzyka chorób układu krążenia i nowotworów, zacznij od drobnych zmian, które mogą przynieść wielkie efekty!

Jeśli masz 20, 30, 40, 50 lub więcej lat, wciąż masz możliwości, aby do 100 cieszyć się dobrą kondycją i zdrowiem. To, co możesz zrobić dla siebie już dzisiaj, to wprowadzić odpowiednią suplementację, zmieniając swoje codzienne nawyki żywieniowe, a to wszystko na podstawie Programu Vitalni do 100. 

Program Vitalni do 100

Kto może wziąć udział w tym Programie?

Do Programu Vitalni do 100 zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 16 rok życia i nie mają żadnych poważnych i przewlekłych chorób*.

Jeśli masz przynajmniej jednej z tych problemów: nadwaga, przewlekłe zmęczenie, apatia, brak energii, bóle głowy, bezsenność, zły stan skóry, uporczywy trądzik, wypadanie włosów, łamliwość paznokci, słaba kondycja fizyczna, skoki ciśnienia, wzdęcia, zaparcia, zgaga, częste infekcje wirusowe: ten Program jest dla Ciebie!

* Lista chorób przewlekłych, które wykluczają z uczestnictwa w Programie: cukrzyca typu I i II, niedokrwistość, niewydolność układu krążenia, niewydolność układu moczowego, choroby wątroby, wszystkie choroby autoimmunologiczne, nieswoiste zapalne jelit, choroby układu pokarmowego (nieżyt żołądka, choroba wrzodowa), zaburzenia krzepnięcia krwi, a także nowotwory i wyniszczenie organizmu

W Programie nie mogą brać udziału również: kobiety karmiące i w ciąży, osoby z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, osoby uprawiające sporty wyczynowe i siłowe o dużej intensywności,

W razie wątpliwości co do możliwości zastosowania proponowanej diety skontaktuj się z lekarzem.

Program Vitalni do 100

Program Vitalni do 100

Od czego zaczniesz?

Na drodze do witalności kluczowe jest szeroko rozumiane oczyszczanie organizmu z toksyn,
pasożytów, grzybów, drożdżaków, bakterii i wydalanych przez nie szkodliwych produktów
przemiany materii. Dlatego, w pierwszym Etapie Programu Vitalni do 100, Twoim celem
będzie pozbycie się z organizmu tych wszystkich patogenów. Dzięki specjalnie opracowanym
przez dietetyka Vitalnych do 100: suplementacji i zdrowej diecie, oczyścisz swój organizm
i przygotujesz go do drugiego Etapu Programu, w którym skupimy się na wyciszaniu stanów
zapalnych.

Dlaczego to jest takie ważne?

Stresujący tryb życia i niezdrowa dieta, oparta
na wysoko przetworzonych produktach takich jak np.: słodzone napoje, białe pieczywo, topione sery, wędliny z dodatkiem barwników i konserwantów, jedzenie typu fast food, osłabiają nasz organizm na wielu poziomach.
To sprawia, że staje się on znakomitym środowiskiem dla rozwoju groźnych dla niego grzybów, pasożytów i bakterii, które „okradają go” z cennych składników odżywczych.

Program Vitalni do 100

DetoCol COLWAY –To suplement diety, stworzony tylko na bazie naturalnych ekstraktów, który w diecie oczyszczającej pomaga pozbyć się pasożytów, grzybów i bakterii. W produkcie zastosowano ekstrakty i wyciągi roślinne, znane i stosowane od wieków w ziołolecznictwie ze względu na swój zbawienny wpływ na nasz układ pokarmowy.

Program Vitalni do 100

LunaCol COLWAY – to innowacyjny suplement diety, oparty o lunazynę- unikalne białko roślinne o właściwościach epigenetycznych, niezwykle pożądanych w profilaktyce nowotworowej.

Program Vitalni do 100

Zasady Suplementacji 1 Etapu Programu

Kapsułki najlepiej przyjmować pół godziny przed posiłkiem, popijając wodą lub godzinę po posiłku. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
dawkowanie

Dieta Oczyszczająca

Dieta oczyszczająca, rekomendowana w pierwszym etapie Programu, jest niezwykle urozmaicona i w głównej mierze opiera się na pełnowartościowych, zdrowych składnikach takich, jak: warzywa, owoce, zboża, ziarna, orzechy, mięso, ryby, jaja, zdrowe oleje, zioła i przyprawy. Z diety tej została całkowicie wyeliminowana wysoko przetworzona żywność, która obciąża nasz organizm i działa niekorzystnie na nasze zdrowie. Dlatego musisz rozstać się z cukrem, białym pieczywem, wędlinami, alkoholem i słodyczami. Uczestnicy pilotażu tego Programu potwierdzają, że to jest łatwiejsze, niż się z początku wydaje. Niesamowite korzyści, jakie odczujesz w dość krótkim czasie od rozpoczęcia tej diety, wynagrodzą Ci to wyrzeczenie z nawiązką!!!
dieta---3--etap