Kolagenowa Odnowa

Kolagenowa Odnowa

15th Feb 2014

kolagenowa-odnowa-colway

Program Kolagenowa Odnowa

To pogram pielęgnacji skóry twarzy, dający spektakularne efekty. W pierwszej kolejności szybko poprawia kondycję skóry twarzy – wypełnia, nawilża i odżywia skórę w sposób, który odejmuje kilka lat. A w drugiej kolejności pozwala utrzymać ten efekt przez długi czas.

produkty-kolagenowa-odnowa

Podstawą kuracji jest zestaw ampułek Blue Diamond Spectrum oraz pierwszy na świcie Kolagen Vege pochodzenia roślinnego. Uzupełnieniem pielęgnacji powinien być, doskonały w swoich właściwościach, krem Blue Diamond.

paulina-michalska-colway

Opiekunem Programu Kolagenowa Odnowa jest Paulina Michalska

Paulina jest kosmetologiem, trenerem produktowym COLWAY i ekspertem doradzającym naszym Menedżerom i Dystrybutorom. Paulina opracowała autorską metodę aplikowania produktów Kolagenowej Odnowy, którą każdy może zastosować w warunkach domowych.


Dołącz już teraz do programu - zapraszamy do kontaktu przez formularz na stronie lub przez Messenger. Dowiesz się jak stosować unikalne produkty pielęgnacyjne marki COLWAY i dlaczego są skuteczne. Dodatkowo na grupie Kolagenowa Odnowa jest samo gęste, czyli autentyczne dowody sensacyjnego wpływu kosmetyków stworzonych przy udziale kolagenu w formie wizualnej. To nie wszystko! Jeszcze więcej wiadomości o składnikach Ampułek Blue Diamond, serwowanych w przystępnej formie filmowej przez kosmetolog Paulinę Michalską, pogłębią Twoją wiedzę i sprawią, że prezentacja produktów marki COLWAY zyska na atrakcyjności.